Shfaqet me plot stil! Kaq kushton një veshje e Taynës[Foto]

213

Ajo shumë shpesh është pjesë e shtypit rozë e cila komentohet për dukjen unike dhe stilin që e përcjell tek publiku, shkruan lajmi net.

Përveç elegancës, Doruntina shpesh shfaqet në veshje sportive e cila gjithnjë rrëmben vëmendje nga ndjekësit.

Faqja “Whattheywearin”, kësaj radhe kanë zbuluar çmimin e xhaketës dhe ‘bodysuit’ të reperes së famshme. Kjo veshje komplet kushton hiç më pak se mbi 150 euro.

Doruntina po vazhdon të shijojë suksesin e tri këngëve të saj ‘Columbiana’, ‘Shqipe’ dhe ‘Fake’ teksa është duke punuar në projekte të reja që do t’i sjell në vazhdim.

Kujtojmë që viti 2018 ka qenë mjaft i suksesshëm për të. /Lajmi.net/

Comments