Shkëndija shënon në ndeshjen e jetës-Foto

395


Besart Ibrahimi dhe askush tjetër i jep avantazhin Shkëndijës në ndeshjen e madhe që e kualifikon në grupe ekipin nga Tetova.Minuta e 9 do të jetë një moment magjik për skuadrën Kuq e Zi që po zhvillon një ndeshje të madhe, të paktën pjesën e parë dhe mban shpresën e madhe të kualifikimit në grupe.Një gol në ndeshje të tilla si mysafir ka vlerën e gjithckaje dhe Shkendija po bën mrekullinë dhe të pabesueshmen/Faktiditor/

Moebel THEMA

Comments