Shkurte Fejza realizoi këngë për nënat, këto janë fjalët e Gresës[Video]

273

Këngëtarja është shumë aktive me këngë të reja, të cilat pëlqehen shumë nga fansat e saj, shkruan lajmi.net.

Ditë më parë, Shkurta publikoi këngë e cila ka një mesazh të fuqishëm, pasi i dedikohet nënës.

Vajza e saj, Gresa, përmes rrjeteve sociale i ftoi të gjithë ta dëgjojnë këtë këngë si dhe shkroi disa fjalë për të.

“Pershendetje shok e shoqe, ju ftoj me ndegju kangen ma te re kushtuar qenies me te shtrejt edhe me te çmueshme qe e krioj Zoti- NËNËS!
Kenga ma e bukur edhe me e prekshme qe e kam ndegju najher, nje mesazh per ti gjithe ata qe i keni nenat ti doni e ti respektoni , ata te tjeret ti kujtoni me dashuri!???”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

Comments