Shkurte Gashi ndan me ndjekësit momentin duke bërë ndërhyrje në fytyrë[Foto]

346

Jeta private, pjesë për të cilën ajo vazhdon të jetë e rezervuar, projekte e suksesshme muzikore e mbrëmjet ku këndon janë arsyeja se përse shkruhet për të, shkruan lajmi.net

Mirëpo nuk është se nuk ka pasur interesim të publikur për të ditur më shumë rreth pamjes së saj të jashtme, konkretisht nëse ka apo jo operacione plastike si disa prej kolegeve të saj këngëtare.

E ishte vetë ajo e cila me ndjekësit e ka ndarë një moment të tillë, duke intervenuar në vetulla dhe në buzë, me ngjyrë./Lajmi.net/

 

Comments