Shpallet fituesi i Këngës Magjike 2016 (VIDEO)

380

Kënga Magjike 2016 ka përfunduar për këtë vit.

Kënga Hit e fituar këtë vit është Artiola Toska dhe Bruno- Mirmëngjes dashni.

Comments