Shqiptarët i ngacmuan të dashurën dhe e rrahën për vdekje grekun, 2 të arrestuar

76

2 persona janë arrestuar për vrasjene një 42 vjeçari të quajtur Dhimitri në Rafinë të Athinës, i cili u rrah për vdekje nga disa persona, 5 prej tyre raportohet se janë shqiptarë.

Sherri mes tyre ka nisur në një lokal pasi shqiptarët i kanë ngacmuar viktimës të dashurën.

Moebel THEMA

Fillimisht 42-vjeçari është grindur jashtë të lokalit me autorët dhe më pas sherri është transferuar në tavolinën ku ishte ulur viktima.

/Express

Comments