Shyhrete Behluli befason me stilin në fotografinë e fundit [Foto]

498
Është një nga emrat më të shqur të muzikës sonë.
Këngëtarja Shyhrete Behluli për shumë vite i ka qëndruar besnike skenës muzikore dhe vazhdon ende, shkruan lajmi.net.

Krahas zërit të veçantë, atë e njohim gjithmonë për një stil unik në çdo paraqitje publike që bën.

Në imazhin e fundit që publikoi në llogarinë e saj në Instagram, Shyhretja u shfaq me pantallona ngjyrë të zezë dhe një këmishë ngjyrë të verdhë.

Artistja u shfaq me shumë stil dhe si çdo herë me shumë buzëqeshje në fytyrë. /Lajmi.net/

Comments