Si rrallëherë Kaltrina Selimi pozon me djalin, kaq shumë është rritur ai[Foto]

157

Këngëtarja tash e një kohë po jeton në Londër bashkë me bashkëshortin e saj dhe djalin Tristanin, shkruan lajmi.net.

Në disa imazhe që publikoi së fundi në rrjete sociale, këngëtarja shfaqet bashkë me djalin në Londër.

“E dua shumë”, ka shkruar këngëtarja mbi foton, të tilla nuk i shohim shpesh në rrjete sociale nga Kaltrina, pasi jetën private e mban larg vëmendjes së publikut.

Kujtojmë që kënga e fundit nga Kaltrina Selimi është “Dashnia jem” në duet me Alban Mehmetin. /Lajmi.net/

Comments