Si rrallëherë, Soni Malaj pozon pranë të dashurit!

188

Përpos muzikës në rrjete sociale ajo flitet edhe për lidhjet e saj të dashurisë, të cilat nuk kanë qenë të pakta, shkruan lajmi net.

Soni ka disa vite që është në një lidhje dashurie me djaloshin nga Tirana, Kelvin. Ndonëse kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me fejesë, ata nuk shfaqen shpesh në rrjete sociale.

Në një event të sotëm, Soni pozon përkrah të dashurit dhe Sinan Hoxhës me bashkëshorten, Andrra Destanin.

Të gjithë shihen të lumtur dhe të buzëqeshur pranë njëri-tjetrit. /Lajmi.net/

Comments