Simeone flet pas humbjes nga Reali

265

Simeone flet pas humbjes nga Reali

Diego Simeone duket i dëshpëruar pas humbjes 3:0 nga Real Madridi

“Luajtëm mirë deri te goli i dytë, më pas gjithçka ndryshoi”, tha fillimisht Simeone.

“Ata luajtën pothuajse njëjtë, nuk ndryshuan asgjë në sistem – përveç Ronaldos që luajti më i avancuar”, shtoi ai.

“Është derbi dhe normal se na dhemb, por kjo humbje duhet të na motivojë që të përmirësohemi gjatë sezonit”, përfundoi ai. /Express/

Comments