Situatë e paqartë në Arizona, qitës aktiv në zonë

328
Situatë e paqartë në Arizona, qitës aktiv në zonë

Forcat e rendit në Tempe, Arizona janë duke punuar në një situatë me qitës aktiv, transmeton arbresh.info.

Një polic është përfshirë në shkëmbim zjarri me një të dyshuar dhe tani ky i fundit është rrethuar në ndërtesë, njofton departamenti i policisë.

Efektivi i policisë është mirë. Asnjë banor nuk është lënduar, ndërsa rrugët përreth zonës janë mbyllur./arbresh.info

Comments