Skandal në ndeshjen e Besnik Hasit (VIDEO)

194

Moebel THEMA

Incidente të mëdha kanë ndodhuë në ndeshjen që u zhvillua ndërmjet Legias së Varshavës dhe Borussia Dortmundit.

Tifozët e ekipit të Besnik Hasit, Legias, janë përleshur me sigurimin, përcjellë “GazetaOlle.com”.

Për këtë arsye, klubi polak pritet të dënohet nga UEFA, pasi që gjëra të tilla janë të patolerueshme në kompeticionin më prestigjioz të futbollit evropian.

 

https://www.youtube.com/watch?v=3cDUeDBv594

Comments