Skuadra e njohur rrezikon përjashtim nga Champions League

126

Skuadra e njohur rrezikon përjashtim nga Champions League

Moebel THEMA

Pas dhunës të huliganëve në Madrid, skuadra e Legias së Varshavës  i frikësohet ndonjë përjashtimi të mundshëm nga Champions League.

Tifozët e klubit polak janë përleshur me policinë spanjolle para dhe pas ndeshjes me Real Madridin e vlefshme për Champions League.

Klubi i Legias vazhdimisht ka probleme me tifozët huliganë që përleshen vazhdimisht madje edhe në kompeticionet europiane.

Comments