Stresi krenohet që kjo foto e tij shpërndahet në faqen ku promovohet droga [Foto]

209
Reperi Stresi është shumë aktiv në rrjete sociale, përmes të cilave zbulon shumëçka nga jeta private.
Ai ka deklaruar shumë herë publikisht se është përdorues i lëndëve narkotike, shkruan lajmi.net.

Madje, të shpeshta kanë qenë fotografitë duke konsumuar këto lëndë, e një e tillë i është shpërndarë në një faqe të marihuanës.

Pasi e pa këtë imazh, Stresi e ripostoi në Instagram, duke i lënë mbishkrimin “Tu bo xhiro neper bote”.

Për ndryshe, këto ditë ai ka njoftuar se ka përfunduar këngën dedikuar nënës si dhe konfirmoi pjesëmarrjen në “Kënga Magjike 2018”. /Lajmi.net/

Comments