Sulmohet dhe goditet me hekur një avokat, përfundon në spital. Ja emri

228

Sulmohet dhe goditet me hekur një avokat, përfundon në spital. Ja emri

Një avokat ka rënë pre e një sulmi të dy personave, kushërinj me njëri-tjetrin. Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë në qytetin e Vlorës, ky dy personat e identifikuar si Shkëlqim dhe Eqerem S., kanë sulmuar dhe goditur një avokat.

Paraditen e djeshme rreth orës 11:20, në lagjen “Isa Boletini” të qytetit të Vlorës, dy personat e shpallur në kërkim, duke bashkëpunuar me njëri-tjetrin, për shkak të detyrës, kanë goditur me sende të forta, hekur, avokatin Vladimir F.

Ky i fundit është dërguar në spital ku ka marrë edhe ndihmën mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka nisur kërkimet për të kapur 2 kushërinjtë që sulmuan avokatin Fejzo.

Comments