Sulmoi gruan dhe babain e saj, arrestohet 42 vjeçari nga Forina

149

Më datë 21.05.2024 në orën 11.50, efektivët e policisë nga DPB-Gostivar kanë privuar nga liria personin B.B. (42) nga Forina e Gostivarit, për arsye se një ditë më parë rreth orës 22.50 kishte sulmuar fizikisht gruan e tij 41-vjeçare dhe babain e saj.

Ai është mbajtë në stacionin policor dhe pas dokumentimit të plotë të çështjes, kundër ti, do të përgatitet parashtresë përkatëse.TS

Comments