Supernëna 29-vjeçare, ka 14 vajza, por ende shpreson të ketë një djalë

174

Moebel THEMA

nenaAugustina Higuera është vetëm 29 vjeçe, por ka sjellë në jetë 14 fëmijë… të gjitha vajza. Madje, ajo ka thyer edhe një rekord, duke sjellë në jetë binjakët e tretë vetëm 2 muaj më parë.

Por supernëna duket se nuk ka ndërmend të dorëzohet, derisa ajo dhe bashkëshorti 30-vjeçar Jose të sjellin në jetë një djalë.

nena1

“Të dy duam shumë të kemi një djalë. Kështu që do të vazhdojmë të provojmë”, thotë 29-vjeçarja.

1 tetor 2016 (gazeta-Shqip.com)

Comments