Tërhiqet shorti, këto janë çerekfinalet e zjarrta të Ligës së Kampionëve

415

Në Nyon të Zvicrës është tërhequr shorti në Ligën e Kampionëve.

Këto janë ndeshjet çerekfinale:

Real Madrid – Chelsea

Inter – Benfica

Manchester City – Bayern Munich

Milan – Napoli

Ndeshjet e para zhvillohen të martën më 11 dhe të mërkurën më 12 prill, ndërsa ato të kthimit më 18 dhe 19 prill

Comments