TËRMET I FUQISHËM GODET SHKUPIN

237

termet

Një tërmet i fuqishëm ka goditur sot rreth orës 7 të mëngjesit kryeqytetin e Maqedonisë, Shkupin, njofton SHENJA.

Ende nuk dihet se sa ka qenë fuqia e dridhjes dhe epiqendra e saj, mirëpo tërmeti ka shkaktuar panik tek banorët e Shkupit.

Comments