Tërmeti “shkund” Shqipërinë, detajet e para

376

Në Shqipëri janë ndjerë lëkundje tërmeti paraditen e sotme.

Lëkundjet kanë qenë me magnitudë 4.1 të shkallës rihter dhe me epiqendër në Elbasan.

/Gazeta Express

Comments