Ther me thikë ‘rivalin’ në autobusin plotë me gra e fëmijë (Video +18)

142
Image result for Shocking moment young man stabs his love rival in middle of bus crammed with women and children

Moebel THEMA

Një burrë ka therur me thikë një të ri i cili dashuronte vajzën që edhe ai e donte, dhe e gjithë kjo ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në një autobus të mbushur plotë me gra e fëmijë.

Kamerat e sigurisë të instaluar në autobus kanë filmuar momentin, kur sulmuesi hipë në autobusin me të cilin ishte duke udhëtuar edhe viktima së bashku me vajzën që e donin të dy, transmeton Telegrafi.Sulmuesi i njohur me nofkën De, fillimisht i kishte kërkuar vajzës që të bëhet e dashura e tij, por kur ajo e refuzoi gjithçka ndryshoi për të keq.

Dhe në momentin që ai i takoi bashkë, plasi sherri dhe kështu pa u menduar dy herë nxori thikën dhe e theri të riun në autobusin e mbushur me gra e fëmijë.

Ngjarja e tmerrshme raportohet të ketë ndodhur në qytetin Manisa në pjesën perëndimore të Turqisë.

Comments