Thyhet shtabi i Lëvizjes Besa në Sllatinë

273

Eshtë thyer shtabi i Lëvizjes Besa në Sllatinë transmeton Faktiditor.ch.Ngjarja sipas përfaqësuesve të shtabit të kësaj partie atje ka ndodhur natën e së martës duke mos dhënë më shumë detaje rreth këtij akti.Ata thanë se rastin e kanë lajmëruar te organet kompetente dhe presin ndriçimin e plotë të rastit.Faktiditor.ch

Comments