Tiranë, përfshihen nga flakët një banesë dhe një restorant

454

 

Moebel THEMA

zjarr

Një banesë dhe një restorant janë përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në Tiranë, duke shkaktuar dëme të shumta materiale.

Banesa që është përfshirë nga flakët ndodhet në Kombinat, ndërsa restoranti në zonën e Kinostudios.

Në vendngjarje ndodhen zjarrfikëset dhe forcat e policisë.

Shkak i zjarrit në të dy rastet dyshohet se ka qenë bombola e gazit.

Comments