Tragjedi në detin e Himarës, vdes pushuesi i huaj, i kaloi përsipër një skaf

250

 

himaraaaaa

Një tragjedi ka ndodhur në Himarë mëngjesin e sotëm në Himarë. Një mjet lundrues i ka marrë jetën një pushuesi, duke e gjymtuar.

Burime nga policia thanë se, mjeti lundrues i ka kaluar një personi mbi trup duke i prerë gjymtyrët dhe i ka shkruar prerje nëpër trup.

Pushuesi është dërguar në spital por nuk ka mundur që të mbijetojë. Dyshimet janë se viktima është një shtetas i huaj.

Pas aksidenti mjeti që ka goditur pushuesin është larguar nga vendi i ngjarjes, ndërsa kanë nisur hetimet në lidhje me të.

Comments