Tragjedi në Kumanovë: Burri aksidentalisht shkilet nga traktori i tij

141
traktori

Moebel THEMA

Në fshatin Tromegjë të Kumanovës, dje ka humbur jetën një traktorist.

Sipas policisë, 59-vjeçari me inicialet S.P duke u përpjekur për të nisur traktorin u shkel nga traktori, dhe me ndihmën e shpejtë është dërguar në spital e Kumanovës, ku pas përpjekjeve për reanimim ai ndërroi jetë, transmeton TetovaSot.

Inespektim në vendin e ngjarjes ka kryer ekipin nga SPB e Kumanovës.

Me urdhër të prokurorit publik, trupi i të ndjerit është dorëzuar familjes

Comments