Trajanovski dëbohet nga banorët e Hasanbegut (VIDEO)

320

 

Trajanovski dëbohet nga banorët e Hasanbegut (VIDEO)

Kryetari i Qytetit të Shkupit nuk është pritur mirë në Hasanbeg të Shkupit, lagje e cila ishte goditur më shumë nga vërshimet e mbrëmshme, transmeton Aktuale.mk.

Në video shihet pamje të tmerrshme, ku kjo lagje është e tërra nën ujë, ndërsa banorët të revoltuar nga autoritetet lokale, veçmas ai Shkupit Koce Trajanovski dhe ai Gazi babes Toni Trajkovski, reagojnë për gjendjen pas vërshimeve ku humbën edhe jetëra njerëzish.

Video e marrë nga Alsat-M

Comments