“Un Amore” thotë Trimi në këngën e re[Video]

192

Kjo këngë e Trimit tashmë është publikuar në kanalin zyrtar, Youtube i cili i këndon dashurisë, shkruan lajmi net.

Për melodinë dhe tekstin e këngës është përkujdesur vetë Trimi, producimin e ka bërë Nurteel ndërsa klipin e ka realizuar Art Cinema.

Pritet që ky projekt i Jetullahut të pëlqehet nga publiku ku gërsheton edhe disa fjalë nga projektet e mëparshme të tij.

“Hava Hava”, ka qenë kënga e fundit e lansuar nga Trimi ku ka mbledhur mbi 4 milionë klikime. /Lajmi.net/

Comments