Urime nga Shkodrani (Foto)

336

Urime nga Shkodrani (Foto)

Moebel THEMA

Skodran Mustafi ua ka uruar gjithë shqiptarëve festën e Kurban Bajramit

Mbrojtësi i Arsenalit, Shkodran Mustafi ua ka uruar Kurban bajramin të gjithë shqiptarëve dhe atyre që e festojnë këtë festë.

“Urime Festen e Kurban Bajramit”, ka shkruar Mustafi në Facebook. /Express/

Comments