Vajza e vokalistit të “Elita 5” mahnit jurinë në “The voice of Turkey” (Video)

417
Vajza e vokalistit të grupit “Elita 5” e cila edhe quhet me emrin Elita si duket e ka trashëguar profesionin e të atit.

Ajo e ka kaluar me sukses javën e parë të këndimit në spektaklin  “The voice of Turkey”.

Elita e ka mahnitur edhe jurinë me zërin dhe performancën e saj.

Gazeta Express ju sjell videon e performancës së Elitës nga njëri prej spektakleve “live” më të shikuara në Turqi.

Comments