Varroset viktima që vdiq nga rrufeja (VIDEO)

328

Është varrosur në Xërxë të Rahovceit viktima që vdiq nga rrufeja të shtunën, njofton Klan Kosova.

23-vjeçari, Shpëtim Kabashi, nga Xërxa e Rahovecit derisa po e mbushte pllakën e katërt të shtëpisë me beton u goditë nga rrufeja bashkë me nipin e tij Shkëlzenin, dhe të dy ranë nga lartësia në tokë.

Si pasojë e plagëve të marra Shpëtimi vdiq, ndërsa kushëriri i tij është jashtë rrezikut për jetë.

Kronikë nga Rilind Matoshi.

Comments