Vëllezërit Xhaka sërish kundër njëri-tjetrit

260

Vëllezërit Xhaka sërish do të luajnë kundër njëri-tjetrit.

Pas duelit në Euro 2016, kur Graniti dhe Taulanti luajtën ndaj njëri-tjetrit duke përfaqësuar Zvicrën dhe Shqipërinë, ata do të takohen edhe në Ligën e Kampionëve.

Vëllezërit Xhaka do të takohen në kuadër të Grupit A, pasi shorti ka vënë përballë Arsenalin e Granitit dhe Baselin e Taulantit.

Comments