Veseli thërret në takim urgjent shefat e grupeve parlamentare

156

Veseli 2

Klan Kosova merr vesh se kryeparlamentari Kadri Veseli ka thirrur një takim urgjent me shefat e grupeve parlamentare, njofton.

Ky takim vjen pas atij mes liderëve partiakë dhe ambasadorëve të Quintit që u mbajt në një hotel në periferi të kryeqytetit ku temë kyçe ishte marrëveshja e Demarkacionit të kufirit me Malin e Zi, njofton Klan Kosova.

 

Comments