Victoria Beckham kthehet me shumë stil në Londër pas sukseseve në NYFW (Foto)

376
victoria-beckham-victoria-beckham-31410611-2560-1920-1940x1455

Moebel THEMA

Java e modës në New York ka qenë shumë e sukseshmë për kreatoren me famë botër Victoria Beckham.

Ikona e modës 42 vjeçarja, Victoria ka prezentuar kreacionet e saj më të reja të rrobave dhe këpucëve në Neë York Fashion Week.Ajo edhe njëherë ka marrë kritikat dhe komentet më të mira për paraqitjet e punës së saj.Victoria ka qëndruar këtë muaj në New York.

E dje Victoria është kthyer në qytetin e saj në Londër.

Ajo u pa në mëngjës në dyqanin e saj në Dover Street të Londrës.

Si zakonisht ajo dukej shumë bukur dhe me shumë stil.

Edhe këtë herë Victoria kishte zgjedhur të vishet e tëra në të zezë.

Ajo kishte veshur një fustan të zi që vinte në pak fizikun e saj në formë.

386ea68100000578-0-image-a-32_1474024134333

 

Comments