VIDEO +16/ Katastrofa botërore. Kujdes, dalin pamje tmerruese nga avioni i rrëzuar në Kolumbi

167

VIDEO +16/ Katastrofa botërore. Kujdes,  dalin pamje tmerruese nga avioni i rrëzuar në Kolumbi

 

Mediat ndërkombëtare gjatë gjithë ditës së sotme kanë publikuar foto, lajme dhe pamje nga tragjedia e skuadrës braziliane të Chapecoense, ku si pasojë e aksidentit tragjik humbën jetën 77 persona.

Por në orët fundit kanë dal video eh pamje nga vendi i ngjarjes ku është rrëzuar avioni.

Moebel THEMA

Këto pamje tregojnë një katastrofë të vërtetë, dhe nga avioni nuk ka ngelur asnjë pjesë e padëmtuar.

Çdo gjë e shkatërruar dhe çdo gjë ka marr fund raportojnë mediat që kanë shkuar në malet kolumbiane.

Comments