VIDEO +18/ Pamje të tmerrshme që asnjë fëmijë s’do donte t’i shikonte

125

VIDEO +18/ Pamje të tmerrshme që asnjë fëmijë s’do donte t’i shikonte

Moebel THEMA

Të pandërgjegjshëm, të mbuluar nga djersa dhe sytë e skuqur e të fryrë… një vajzë mori guximin të shfaqë live në internet prindërit e saj, të cilët i gjeti në shtëpi të droguar me heroinë.

Videoja e xhiruar në Amerikë, tregon vajzën dhe një burrë, lidhja mes të cilëve nuk bëhet e ditur, të cilët përpiqen t’i zgjojnë teksa qëndrojnë të përhumbur përpara televizorit.

Pamjet janë tronditëse dhe kanë shumë pak vend për fjalë.

Nëna qëndron në divan, e teksa e bija dhe personi tjetër përpiqen ta sjellin në vete asaj, i dallohen sytë e fryrë dhe të përhumbur, aq sa nuk mban dot kokën lart.

Babai nga ana tjetër është i ulur përtokë. Edhe gjendja e tij shfaqet tepër e rënduar.

Teksa e bija përpiqet t’i zgjojë, personi tjetër mund të dëgjohet teksa i thotë: “Nuk mund të bëhesh kështu në sy të fëmijëve…”

Pamje të tilla, që tregojnë degradimin që u bën heroina njerëzve po bëhen gjithnjë e më të shpeshta në Amerikë, si një mënyrë për të ndërgjegjësuar njerëzit për pasojat e rënda të kësaj droge./tvklan.al

Lexo edhe

Comments