VIDEO/ Aksidenti tragjik në Korçë ku vdiq 16-vjeçari

307

 

Moebel THEMA

Qani Hasankolli

Një adoleshent humbi jetën mëngjesin e sotëm në Korçë në një aksident tragjik. Viktima Qani Hasankolli ishte pasagjer në makinën tip BMW kur mjeti humbi kontrollin dhe u përplas me një pemë.

Policia ka shoqëruar drejtuesin e automjetit, 25-vjeçarin Muharrem Myftaga. Shkak i aksidentit dyshohet humbja e kontrollit në drejtimin e automjetit.

Comments