VIDEO/ Befasohuni çfarë ndodhi në dhomat e zhveshjes së Spanjës

180

Image result for england spain 2-2

 

Pas barazimit 2-2 në minutat e fundit në miqësoren kundër Anlisë, lojtarët spanjollë kanë befasuar të gjithë me festën e organizuar në dhomat e zhveshjeve.

Portali i njohur “Goal.com” ka publikuar një video ku lojtarët iberikë qëndrojnë pa lëvizur, duken sikur janë të ngrirë dhe të befasuar për këtë rezultat, shkruan Syri.net.

“Tre Luanët” ishin duke udhëhequr me epërsinë 2-0  deri në minutën e 89-të të takimit, mirëpo spanjollët barazuan rezultatin në minutat e fundit të ndeshjes.

Spanja barazoi gjithçka falë golave të Iago Aspas dhe Isco, në minutat 89 dhe 95 të takimit./ Syri.net

https://youtu.be/t_Wdia5v0QU

Comments