VIDEO /Besart Celina shënon dhe fiton derbin kosovar me Rashicën

305

 

53

Talenti kosovar Besart Celina mund të konsiderohet pa frikë si një nga lojtarët më të mirë në ndeshjen mes Tëentes dhe Vitesses.

Celina ka shënuar golin e dytë për skuadrën e tij në fitoren 2-1, përballë skuadrës së Milot Rashicës.

SHPËRNDAJE NË:
Comments