Video/ Butrint Imeri goditet me shishe në kokë gjatë koncertit në New York

3,057

Butrinti ka pësuar një incident.

Këngëtari kosovar Butrint Imeri ka mbajtur një koncert në New York, por jo gjithçka shkoi mirë, shkruan lajmi.net.

Gjatë koncertit ai pësoi një incident, ku dikush nga jashtë skenës e godet me shishe në kokë.

Moebel THEMA

Nuk dihet nëse ka qenë i qëllimshëm apo aksidentalisht ky incident.

Në pamjet shihet momenti që Butrinti fërkon kokën, ndërkohë që më pas doli që nuk ishte diçka serioze dhe ai është mirë.

Ndryshe, kënga e fundit është bashkëpunimi me Don Xhonin me titull “Corazon”./Lajmi.net/

Comments