VIDEO – FOTO/ Frikë nga përmbytjet në Itali, një peshkatar i humbur

125

VIDEO - FOTO/ Frikë nga përmbytjet në Itali, një peshkatar i humbur

Në Italinë fqinjë, përmbytjet e shkaktuara nga moti i keq kanë shkaktuar frikë, raportojnë mediat lokale. Gjendja më e rënduar është në Piemonte dhe Liguria.

Në Cunoeo dhe Torino lumi ka dalë nga shtrati, ndërsa shumë rrugë janë bllokuar nga uji.

1 / 46

Një peshkatar raportohet i humbur.

Comments