VIDEO-FOTO/ Tërmeti i fuqishëm në Shkup, njerëzit dalin të frikësuar nëpër rrugë 

240

 

jashte2

Qytetarët në Shkup kanë dalë nëpër rrugë pas tërmetit të fuqishëm që tronditi Maqedoni gjatë natës.

RTV21 Maqedoni paraqet pamjet e rrugëve të Shkupit të mbushura me njerëz, të cilët nga paniku i kanë lënë shtëpitë dhe banesat e tyre.

Për momentin nuk ka raportime për persona të lënduar apo dëme materiale.

jashte2jashte1-768x432jashte-768x432

Comments