VIDEO/ Goli rekord pas 29 sekondash po çmend Mourinjon. Vetëm 29 sekonda

339

VIDEO/ Goli rekord pas 29 sekondash po çmend Mourinjon. Vetëm 29 sekonda

Moebel THEMA

Manchester United po kalon një fillim sezon aspak të mirë.Këtë e dëshmon edhe humbja 4:0 nga Chelsea në udhëtim, në kuadër të xhiros së nëntë.

Hoze Mourinjo që këtë sezon ka marrë drejtimin e Unitedit, ka start më të keq si ish trajneri David Moyes, pas 14 ndeshjeve.

Në këtë humbje të thellë për Mourinjon ajo që e ka çmendur më shumë portugezin është goli parë që ka shënuar sulmuesi i Chelsea, Pedro vetëm pas 29 sekondash.

Këtë gol Mourinjo e ka përjetuar shumë keq pasi i ka hapur rrugën humbjes së rëndë dhe kapjes në befasi të skemave të tij nga skuadra kundërshtare.

https://youtu.be/dH_irg4HPFk

Comments