VIDEO/ Ja kush është shqiptari që vdiq në një aksident në Itali. Emri

237

 

aksidenti itali (2)

Një shqiptar ka humbur jetën një ditë më parë në Itali. Ditën e sotme është bërë edhe identifikimi i tij. Sipas medias italiane, bëhet fjalë për Ferdinand Gjuzin, 47 vjeç banues në Padova, Itali.

Ai ishte duke udhëtuar me makinën e tij “Operl Corsa” kur është përplasur me një kamion. Shqiptari ka humbur jetën menjëherë dhe ndihma e dhënë ka qenë e pamjaftueshme.

Comments