VIDEO/ Ky lojtar ose nuk ka tru ose nuk ka sy. Shiko çfarë gafe

450

VIDEO/ Ky lojtar ose nuk ka tru ose nuk ka sy. Shiko çfarë gafe

Moebel THEMA

Në Kinë duhen zgjeruar patjetër portat pasi mesa duket për disa futbollistë në këtë kampionat nuk janë të mjaftueshëm 9 metra.

Një gabim trashanik me portën e boshatisur ka ndodhur në një ndeshje

Në duelin mes Chongqing Lifan-Jiangsu Suning, Wu Qing, lojtar i Chongqing Lifan dribloi portierin dhe kur të gjithë prisnin që topin ta shtynte në portë, ai e dërgoi në shtyllë.

Shiko golin

 

Lexo edhe

Comments