VIDEO/ Lacio-Milan mbyllet në barazim

180

VIDEO/ Lacio-Milan mbyllet në barazim

Lacio dhe Milani janë ndarë në barazim në kryendeshjen e javëssë 24-të në Serie A.

Klubet barazuan me rezultat 1 me 1.

Lucas Biglia realizoi i pari në ndeshje në minutën e 45-të, ndërsa rezultati u barazua nga Suso në minutën e 85-të.

Dy skuadrat ruajnë pozitat e tyre, të gjashtën dhe të shtatën. Lazio si e gjashta ka 44 pikë, tri më shumë se Milani. Interi dhe Atalanta që janë në pozitat katër dhe pesë kanë nga 45 pikë.

Comments