VIDEO/ Mainz turpëron Liverpoolin 

202

 

36F8161400000578-3728010-image-a-61_1470582595564

Liverpooli me rezultat të njëjtë siç ka mposhtur një ditë më parë Barcelonën, është mposhtur sot nga Mainz.

Skuadra gjermane ka bërë surprizën e madhe duke i shënuar 4 gola ekipit të drejtuar nga jurgen Klopp.

Brosinski, Cordoba, Malli dhe Muto ishin lojtarët që i dhanë fitoren ekipit të Mainzit.

 

https://www.youtube.com/watch?v=sWGorP3aAp4

Comments