VIDEO/ Mesut Ozil habit botën, shikoni çfarë saktësie ka…

235

VIDEO/ Mesut Ozil habit botën, shikoni çfarë saktësie ka...

Mesfushori i Arsenalit, Mesut Ozil ka treguar edhe një herë se është një ndër asistët më të mirë në botë dhe saktësinë e tij e ka demonstruar jo vetëm me top por edhe me një monedhë metali.

Shkodran Mustafi, Danny Welbeck dhe Rob Holding janë munduar që me dorë të hedhin monedha në një gotë, por nuk ia kanë dalë.

Mesut Ozil jo vetëm ka xhongluar me monedhë por më pas edhe e ka futur në gotë.

VIDEO

Lexo edhe

Comments