VIDEO/ Momenti kur Noizy shoqërohet nga policia në spital

175

 

Screenshot_6

Këto janë pamjet kur reperi Noizy shoqërohet në spitalin e Prishtinës nga policia për të marrë ndihmë mjekësore pasi u qëllua në kokë gjatë sherrit me reperin Cozman dhe dy miq të tij që janë pjesë e gupit Babastars.

Sikurse shihet në video, Noizy duket i qeshur dhe flet në telefon me miqtë e tij gjatë shoqërimit nga policia.

Cozman, vëllai i tij dhe një tjetër mik i tyre janë arrestuar.

Comments