VIDEO/ Penallti e mohuar? Mourinho flet pas barazimit ndaj Arsenalit

407

VIDEO/ Penallti e mohuar? Mourinho flet pas barazimit ndaj Arsenalit

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho ka folur me superlativa për ndeshjen e zhvilluar kundër Arsenalit e cila përfundoi në barazim 1-1.

Në një deklaratë për mediat, portugezi nuk ka dashur të komentojë për penalltinë e pretenduar nga Manchester United, pas ndërhyrjes së ashpër në zonë ndaj Valencias.

“Ne ishim ekipi më i mirë në fushë. Ishim të mrekullueshëm, sidomos në aspektin defensivë. Luajtëm me besim dhe bëmë lojë të mirë. Ata ishin ekip me fat. Nuk dua të them nëse vendimi për penalltinë ishte gabim apo jo. Unë e di, sepse e pashë atë.  Nuk dua të flasë”, u shpreh Mourinho.

VIDEO


Uncalled penalty foul on Valencia [Manchester… by gooooooooooal

Comments