VIDEO /Roma “poker” ndaj Udinezes

279

 

Screenshot_12

Roma ka fituar me rezultatin e thellë 4-0 përballë skuadrës së Udinezes. Dy herë Perroti, Dzeko dhe Salah kanë qenë autorët e golave për skuadrën e Romës.

Dy nga golat e shënuar nga Roma janë realizuar nga pika e bardhë e 1 metërshit, dhe të dyja herët nga Diego Perroti.

Ndërkohë që në fund të takimit për Romën kanë shënuar Dzeko dhe Salah.

http://www.dailymotion.com/video/x4pkh2e_edin-dzeko-super-goal-hd-as-roma-4-0-udinese-20-08-2016-hd_sport

Comments